Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Skarszewy, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Główną działalnością spółki Arco Sweets jest produkcja słodyczy. Zdecydowana większość produkcji trafia na eksport, głównie na rynki Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Azji. Firma prowadzi swoją działalność w Skarszewach.

    Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do przesłania aplikacji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Skarszewy

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy produkcyjnej,
    • bieżące prowadzenie całości spraw kadrowo-płacowych,
    • księgowanie dokumentów magazynowych i rozliczanie produkcji,
    • bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, dbałość o terminowe rozliczenia i zamknięcia okresów,
    • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych wg polskich standardów rachunkowości oraz sporządzanie raportów bieżących,
    • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych,
    • kontrola oraz uzgadnianie sald kont i rozrachunków,
    • wdrażanie i nadzór nad procesami windykacyjnymi,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
    • sporządzanie innych wewnętrznych i zewnętrznych raportów statystycznych i analiz,
    • reprezentowanie firmy we wszystkich sprawach wobec organów podatkowych, ZUS, banków, firm audytorskich i doradczych.

    Od idealnej/go Kandydatki/a oczekujemy:

    • doświadczenia zawodowe w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych firmy produkcyjnej min. 2 lata,
    • ugruntowanej praktycznej wiedzy dotyczącej standardów rachunkowości,
    • wykształcenia wyższego (preferowane z obszaru rachunkowości, finansów, podatków lub pokrewne),
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
    • znajomość oprogramowania ERP Comarch Optima,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji, systematyczności i terminowości
    • zaangażowania,
    • wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w wymiarze całego etatu,
    • pracę w stabilnej firmie,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szkoleń.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku aplikuj
    lub
    o kontakt telefoniczny.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arco Sweets Sp. z o.o. z siedzibą
    w Skarszewach, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez Arco Sweets Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach, zgodnie
    z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1”