Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Spring Professional PolandO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta z branży usług serwisowych i sanitarnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: GK/0121/WK

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • zarządzanie działem księgowości.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wiedza z zakresu prowadzenia pełnej księgowości firmy,
  • znajomość Ustawy o Rachunkowości,
  • umiejętności komunikacyjne, rzetelność, otwartość na zmiany.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • pracę w rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
  • możliwość wpływu na dobór narzędzi, systemów księgowych, zespół oraz procesy zachodzące wewnątrz firmy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne