Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Abalone Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem ewidencji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych

  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych, w tym skonsolidowanego sprawozdania finansowego (według polskich przepisów rachunkowych)

  • nadzór nad terminowością i prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • zarządzane kilkunastoosobowym zespołem

  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym

  • współpraca z audytorami i innymi instytucjami zewnętrznymi (w tym m.in. GUS, NBP)

  • współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość)

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • doświadczenie w rozliczaniu produkcji i rozliczaniu kosztów

  • kreatywność, umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań

  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, determinacja

  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • znajomość systemów klasy ERP (znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem)

Pracodawca oferuje

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • atrakcyjne premie roczne

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  • dbałość o work-life balance

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń

  • wspierające i profesjonalne środowisko pracy

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego i agencją pracy zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych - NR CERTYFIKATU 24376. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, specjalistyczne w obszarach przemysłu, logistyki, sprzedaży i administracji. Dzielimy się z klientami fachową wiedzą o rynku pracy. Działamy na rynku polskim i europejskim.

Abalone Poland jest częścią Abalone Group działającej na rynkach europejskich od ponad 30 lat. W Polsce jesteśmy małym zespołem i dzięki temu mamy dużą elastyczność działania. Szybko podejmujemy decyzje w pełni koncentrując się na utrzymaniu najwyższej jakości naszych usług dostarczanych do klientów i kandydatów poszukujących pracy.

Przewiń do profilu firmy