Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Głowna Księgowa / Główny Księgowy Spółki Transportowej w Zgorzelcu

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Iłowa

    Iłowa, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,

  • Tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów,

  • Planowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • Przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych,

  • Nadzór nad realizacją płatności,

  • Dekretacja i analiza dokumentów księgowych,

  • Prowadzenie i nadzór nad ewidencją środków trwałych,

  • Rozliczanie umów leasingu,

  • Współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2–letni staż pracy na stanowisku kierowniczym, w tym preferowane na stanowisku Głównego Księgowego bądź Zastępcy Głównego Księgowego;

  • Mile widziane doświadczenie w spółkach transportowych,

  • Znajomość i doświadczenie w obsłudze programu FK Symfonia,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy,

  • Umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w spółkach transportowych,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Miejsce pracy - Zgorzelec,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę w oparciu o B2B

  • Nowoczesne biuro

  • Praca u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie działającej na skalę międzynarodową,

  • Szkolenie i wsparcie doradców podatkowych,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Premia za polecenia pracownicze,

  • Benefity: Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • szkolenia branżowe

  • premie uznaniowe

Osoby zainteresowane zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem: 506089759

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Do firmy Goldfinch Investments Sp. z o. o., centrum usług wspólnych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Główny Księgowy Spółki Transportowej w Zgorzelcu.

Przewiń do profilu firmy