Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 05.08.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 04.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku budowlanym w Polsce i w Szwecji. W Grupie rozwijane są aktualnie dwie marki: Procyon Construction, która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim oraz EcoReadyBath,
    produkująca prefabrykowane łazienki.

    Poszukujemy pilnie osoby do biura w Stargardzie na stanowisko:
    Miejsce pracy: Stargard

    Twoje obowiązki:

    • prowadzanie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
    • sporządzenie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości,
    • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych,
    • naliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,
    • wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych, poprawa efektywności świadczonych usług,
    • współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse i rachunkowość),
    • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w firmie branży produkcyjnej,
    • znajomość: języka angielskiego, systemu typu ERP, pakietu Office (zwłaszcza Excel),
    • praktyczna znajomość zasad księgowania oraz przepisów prawa podatkowego (w szczególności tematyka z zakresu odwrotnego obciążenia), doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji zagranicznych oraz zabezpieczeń wzajemnych, tworzenie i rozliczanie budżetów oraz przepływów pieniężnych,
    • otwartość i bardzo dobra komunikacja z ludźmi.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
    • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole ekspertów z pasją,
    • eventy okolicznościowe i integracyjne,
    • pakiet sportowy (karta Multisport),
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc.).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.