Oferta pracy

Główna księgowa/Główny księgowy

DEMARKO Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Świętochłowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

W związku z prężnym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości spółki produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego.
  • Przygotowanie projektów i opiniowanie rozwiązań w zakresie działalności finansowej, podatkowej i księgowej spółki.
  • Terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawa.
  • Sprawdzanie dokumentacji księgowej pod względem formalno-rachunkowym.
  • Kontrola zgodności realizowanych zadań i prowadzeniem ksiąg rachunkowych.
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych.
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych.
  • Współpraca z biegłym rewidentem w zakresie badania sprawozdania finansowego.
  • Współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy.
  • Wsparciem i współpracą z innymi działami w zakresie wyjaśnień zagadnień związanych z księgowością.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomi komunikatywnym.
  • Minimum 5 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego w branży produkcyjnej,
  • Biegła znajomość prawa podatkowego i zagadnień rachunkowych.
  • Praktyczna znajomość zasad księgowania, doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji zagranicznych.
  • Obsługa spółki z o.o. sp. k. – będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy