Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.A.O firmie

Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.A.

Łukasińskiego 116

Szczecin

GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju, pracodawca.
Jesteśmy polską firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zredefiniowanie funkcjonowania zagadnień księgowych, w tym przebudowę zasad funkcjonowania i struktur działu księgowości w celu dostarczania wysokiej jakości informacji podatkowej i zarządczej spółki o obrotach rocznych powyżej 140 mln PLN.

Profil kandydata

  • znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego oraz chęć śledzenia zmian i dostosowywania funkcjonowania firmy do ich wymogów
  • wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie Excel
  • silna orientacja biznesowa
  • rzeczywista chęć rozwoju
  • minimum 5 letnie doświadczenie w strukturach działu księgowego

Oferujemy

  • godziny pracy dostosowane do potrzeb kandydata, nieprzekraczające wymiaru etatu
  • szkolenia zewnętrzne według potrzeb kandydata
  • bardzo ciekawe wyzwania realizowane bezpośrednio z zarządem i realny wpływ na działalność organizacji
  • pełną dyskrecję w trakcie realizacji procesu rekrutacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla osób spoza Szczecina pomoc w realokacji
  • możliwośc pracy zdalnej
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych: www.sprintlogistyka.pl/klauzula_kandydaci/

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia danej rekrutacji a także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji”

Ogłoszenie archiwalne