Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

  • Plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku spółek o różnych rozmiarach działalności;

  • sporządzanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych;

  • przygotowywanie raportów i zestawień dla Zarządu;

  • nadzór nad zespołem samodzielnych księgowych;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych;

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych;

  • wypełnianie obowiązków wobec urzędów skarbowych, GUS, Instytucji finansowych;

  • inne prace na zlecenie Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku głównej księgowej;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim excel);

  • znajomość języka angielskiego;

  • znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości;

  • skrupulatność;

  • dyspozycyjność i zaangażowanie;

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży OZE lub budowlanej;

  • znajomość Sage Symfonia ERP.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • interesujący zakres zadań w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki odnawialnej,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dobrą atmosferę w zgranym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),

  • elastyczne godziny pracy (tzw. widełki poranne),

  • możliwość pracy zdalnej,

  • udział w wydarzeniach sportowych i charytatywnych,

  • nieodpłatną naukę języka obcego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Spółka Vortex Energy Polska Sp. z o.o. działa na polskim rynku energetyki odnawialnej od 2006 roku, rozwijając projekty wiatrowe oraz fotowoltaiczne. Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii. Rozwijamy, realizujemy i zarządzamy elektrowniami wiatrowymi i słonecznymi na terenie Polski i Niemiec. Ponadto oferujemy usługi z zakresu zarządzania technicznego i handlowego, inspekcje techniczne oraz usługi w zakresie obrotu i handlu energią.

Przewiń do profilu firmy