Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Głowna Księgowa / Główny Księgowy

ELEKTRYKA MORSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańska 36, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gdańska 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT itd)

  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Kształtowanie polityki rachunkowości spółki

  • Mile widziane posiadanie certyfikatu Głównego Księgowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego

  • Doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)

  • Doświadczenie w rozliczaniu podatków i sporządzaniu deklaracji PIT, CIT, VAT

  • Znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji/CV za pośrednictwem portalu.