Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Firmy

  • Odpowiedzialność za rozwój i koordynację pracy zespołu księgowego

  • Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczenia podatkowe oraz przygotowanie JPK

  • Koordynowanie procesu miesięcznego i rocznego zamknięcia ksiąg

  • Kontrola merytoryczna nad procesami księgowymi i ich zgodnością z procedurami obowiązującymi w dziale księgowym

  • Współpraca z audytorami i biegłymi rewidentami.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ZUS, US, GUS, Banki

  • Raportowanie, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych

  • Aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównej Księgowej lub Samodzielnej Księgowej

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Samodzielność w działaniach i podejmowaniu decyzji, terminowość i wysokie standardy pracy

  • Doświadczenie w koordynacji pracy zespołu

  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole

  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania zadań służbowych

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą