Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy (Team Leader)

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzeniem księgowości kilkudziesięciu spółek (jednolitych biznesowo)

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem – kierowanie i nadzorowanie pracy

  • Dbanie o pozytywną atmosferę i dzielenie się wiedzą w zespole

  • Merytoryczne wsparcie zespołu – analiza bieżących zagadnień podatkowych i księgowych

  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością i terminowością zamknięć miesięcznych/kwartalnych/rocznych

  • Odpowiedzialność za podatek CIT oraz VAT, a także podatki lokalne

  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi

  • Współpraca z działem sprawozdawczości

  • Raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymaganiami klienta

  • Sprawne zamykanie okresów raportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/głównego księgowego zarządzającego zespołem min. 2 lata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz wymogów raportowych (US, GUS, NBP itd.)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych

  • Opanowanie, systematyczność, rzetelność i dokładność

  • Aktualna wiedza podatkowa

  • Język angielski komunikatywny

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemie SUN

To oferujemy

  • Pracę z odpowiedzialnym i kompetentnym zespołem

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji i poszerzania kompetencji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów

  • Miłą atmosferę

  • Nowoczesne biuro w dobrze skomunikowanej części Warszawy (Powiśle)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

White Star Real Estate jest międzynarodową firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Zrealizowała ponad 50 wysokiej klasy projektów w Europie, głównie prestiżowych budynków biurowych. Pozostałe inwestycje to magazyny, centra handlowe oraz osiedla domów jednorodzinnych i mieszkań. White Star Real Estate jest także doświadczonym zarządcą nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy