Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-03-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing (KRAZ: 459) działa od roku 1992. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

    Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i rozwojem sprężyn, która współpracuje m.in. z wiodącymi europejskimi producentami samochodów ciężarowych i przyczep poszukujemy osoby na stanowisko:

    GK/2019/04
    Miejsce pracy: Toruń

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz dbałość o pełną księgowość spółki
    • Ewidencja faktur zakupowych i dystrybucja do działów merytorycznych
    • Księgowanie krajowych faktur i PZ
    • Rozliczenia międzyokresowe kosztów
    • Sporządzanie informacji finansowych na potrzeby Zarządu
    • Sporządzenie rozliczeń podatkowych VAT, CIT, Intrastat
    • Tworzenie sprawozdań do GUS, NBP
    • Kierowanie podległym działem księgowym oraz współpraca z pozostałymi działami
    • Współpraca z bankami, audytorami, urzędami oraz organami podatkowymi

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego-kierunkowego: ekonomia, finanse, rachunkowość, bankowość itp.
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi programu Exel
    • Co najmniej 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
    • Znajomości zagadnień branżowych (w tym podatkowych oraz ustawy o rachunkowości)
    • Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach
    • Spostrzegawczości i dokładności
    • Otwartości i umiejętności szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków
    • Języka angielskiego na poziomie minimum B2

    Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP.

    Nasz Klient oferuje:

    • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczny czas pracy
    • Wyjazdy oraz spotkania integracyjne
    • Premie świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia dla dzieci pracowników
    • Możliwość rozwijania swoich umiejętności
    • Możliwość korzystania z benefitów
    • Niezbędne szkolenia
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności