Główna Księgowa / Główny Księgowy

Grupa Progres

12 00016 000 brutto / mies.
  • Tuszyn

    Tuszyn, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Aktualnie do firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces księgowego zamknięcia miesiąca, kwartału, roku polskiej spółki

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Optymalizacja procesów księgowych – wdrażanie usprawnień, poprawa efektywności

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych (US, ZUS, GUS, NBP) oraz biegłych rewidentów

  • Współpraca w SSC

  • Zarządzanie zespołem księgowym – delegowanie, wspieranie, szkolenia, weryfikacja wykonania zadań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych

  • 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowo-księgowym

  • Umiejętność organizacji pracy kilkuosobowego działu księgowego

  • Znajomość programów finansowo-księgowych

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • Nastawienie na współpracę

  • Elastyczność, dokładność, odpowiedzialność

Pracodawca oferuje

  • Bezpieczeństwo umowy o pracę w stabilnej firmie z bezkonkurencyjną pozycją na rynku od kilkudziesięciu lat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Realny wpływ na kreowanie strategii firmy w obszarze księgowym i skład zespołu księgowego

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, stawiającej na innowacyjne środowisko pracy, organizującej pracę na nowoczesnych systemach zarządzania

  • Atmosferę doceniania i najlepsze standardy międzynarodowych korporacji oraz programy motywacyjne

  • Parking

  • Pracę w międzynarodowej korporacji, która dostarcza produkty dla topowych producentów samochodów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

  • ZFŚS (dodatkowe świadczenia, integracja, paczki świąteczne)

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy