Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Emil FreyO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Emil Frey jest jedną z największych multibrandowych, międzynarodowych grup motoryzacyjnych w Europie, wyznaczającą najwyższe standardy jakościowe. W skład Grupy Emil Frey Polska wchodzi spółka holdingowa Emil Frey Polska sp. z o.o., spółka nieruchomościowa oraz spółki dealerskie.

W związku z rozwojem Grupy Emil Frey w Polsce, poszukujemy odpowiedniego kandydata do objęcia stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki holdingowej i spółki nieruchomościowej,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i prawidłowością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Odpowiedzialność za prawidłową ewidencję kosztów, przychodów oraz majątku podległych spółek,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz statystycznych,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych zgodnie ze standardami Grupy,
  • Odpowiedzialność za sporządzanie analiz i zestawień dla potrzeb dokumentacji cen transferowych,
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowym,
  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego (preferowane w spółce nieruchomościowej i/lub holdingowej),
  • Bardzo dobra znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Umiejętność obsługi programów księgowo-finansowych klasy ERP,
  • Aktywność i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność podejmowania decyzji i zarządzania zespołem,
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia,
  • Pracę w grupie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Pakiet benefitów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy