Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

ENPIRE HRO firmie

13 000‐15 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Nasz klient - firma z branży retail poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.
GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Zadania:

  • organizacja i nadzór działu księgowego
  • prowadzenie rachunkowości finansowej
  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i innych danych sprawozdawczych
  • bieżąca kontrola dokumentów księgowych
  • nadzór nad archiwizacją dokumentacji
  • zarządzanie płynnością
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, doradcami, konsultantami zewnętrznymi
  • współpraca z zarządem
  • raportowanie do Dyrektora Finansowego - członka zarządu

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość systemu Ms Dynamics AX
  • znajomość pakietu Ms Office
  • samodzielność, umiejętność zarządzania i kierowania zespołem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie wynikowe po okresie próbnym
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość pracy zdalnej
  • biuro na warszawskiej pradze
  • realny wpływ na rozwój firmy

Budżet: 13 000 - 15 000 zł brutto

ENPIRE HR (ENPIRE Sp. z o.o.) posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego pod numerem 22444.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy