Oferta pracy

Główna księgowa / Główny księgowy

BestBetO firmie

BestBet

Solec 18/U52

Warszawa

Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości
oraz dobrą praktyczną znajomość zasad rachunkowości firm bukmacherskich:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych (w szczególności CIT i VAT),
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
  • kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach,
  • współpraca z doradcami podatkowymi, bankiem,
  • analizowanie kosztów działalności firmy oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,
  • inicjowanie działań, które mogą mieć wpływ na poprawę sytuacji płatniczej Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (księgowość, rachunkowość, finanse),
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT,IFT) oraz innych raportów i analiz,
  • doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywanie deklaracji ZUS,
  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętności obsługi komputera, a w szczególności programów biurowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności, sumienności, dokładności i skrupulatności,
  • zdolności numerycznych,
  • bardzo dobrej znajomości środowiska MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych spółek handlowych,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w zespole młodych ludzi, bez skostniałych i formalistycznych relacji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • miłą atmosferę pracy w kameralnym biurze na Powiślu w Warszawie
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji d/s potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BestBet Sp z.o.o. z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy