Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Businessface Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Businessface Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnego outsourcingu partnerskiego dla instytucji finansowych. Głównym celem Businessface jest dostarczanie Partnerom najwyższej jakości rozwiązań w oparciu o właściwie dobrane zasoby ludzkie, dlatego stawiamy na ludzi i dbamy o naszych Pracowników, wspierając i inwestując w ich rozwój.

Dołącz do Nas!

W związku z rozwojem firmy prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego.
  • Sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami (US, GUS).
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową.
  • Weryfikacja dokumentacji pod względem rachunkowym i formalnym.
  • Odpowiedzialność za sprawne działanie księgowości w firmie.
  • Wsparcie merytoryczne dla Zarządu, sporządzanie raportów i analiz.
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę w powierzonym obszarze.
  • Znajomość kadr i płac (naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, obsługa programu WF-Gang, rozliczanie ZUS) będzie dodatkowym atutem.

Profil poszukiwanego kandydata:

  • Umiejętność obsługi programu księgowego WF Fakir, WF Mag, WF Gang.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu finansów i rachunkowości.
  • Minimum 2-letni staż na podobnym stanowisku przy prowadzeniu pełnej księgowości - mile widziane doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe.
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatkowych.
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel.
  • Dokładność i skrupulatność w działaniu.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowa o pracę od początku zatrudnienia
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

 INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administrator danych osobowych - Businessface Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gwiaździsta 71,

Cel i podstawa prawna oraz okres przetwarzania danych osobowych:

• rekrutacja na stanowisko, zgodnie z ogłoszeniem – podstawa prawna – w zakresie danych niezbędnych do zatrudnienia, podstawą prawną jest przepis prawa, jakim jest Ustawa Kodeks Pracy. W zakresie danych dodatkowych, podanych w aplikacji, podstawą prawną jest dobrowolna zgoda osoby wyrażona poprzez dodanie oświadczenia zgody w przesłanych dokumentach lub poprzez jednoznaczne działanie polegające na złożeniu aplikacji w związku z ogłoszeniem. Przetwarzanie danych do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy