Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Dla naszego Klienta z branży usług projektowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych.
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Składanie deklaracji podatkowych.
  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych.
  • Przygotowywanie miesięcznego zestawienia obrotów i sald kont.
  • Przygotowywanie sprawozdań statystycznych, NBP, ZUS, GUS i innych zgodnie z wymogami prawa.
  • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych, kompleksowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zakresie, w tym: sprawozdawczość, deklaracje, rozliczenia, teczki pracownicze, sprawy ZUS.
  • Przygotowywanie raportów menedżerskich.
  • Obsługa audytów księgowo-podatkowych.
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych obowiązków.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość).
  • Bardzo dobra, czynna znajomość przepisów prawa niezbędnych do samodzielnego prowadzenia księgowości spółki i jej spraw podatkowych.
  • Min. 5-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Głównego Księgowego.
  • Doświadczenie w branży usług projektowych lub branży budowlanej – będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego – bardzo dobra w mowie i piśmie.
  • Znajomość programów księgowych oraz MS Office.
  • Samodzielność w działaniu, dokładność i dobra organizacja pracy.
  • Znajomość zagadnień dotyczących transakcji z kontrahentami zagranicznymi (WNT, WDT).

Chcielibyśmy skorzystać z Państwa wiedzy i doświadczenia, które może pomóc w kształtowaniu naszej firmy i inicjowaniu przyszłych zmian. W zamian za to możecie Państwo oczekiwać zróżnicowanego środowiska pracy opartego na partnerstwie i otwartości, szkoleń zawodowych, zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta Multisport, owocowe dni, sala gimnastyczna, lekcje j. niemieckiego) oraz możliwości przyłączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy