Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

AZAGroup S.AO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AZAGroup S.A

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości, KSR, MSR,

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości i prowadzonymi księgami rozrachunkowymi,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/Głównej Księgowej,

  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii/finansów,

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, umiejętności stosowania jej w praktyce,

  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego,

  • dobra znajomość przepisów kodeksu spółek handlowych,

  • znajomość MS Excel,

  • znajomość systemów księgowo-finansowych klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Enova),

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

  • umiejętność podejmowania decyzji i samodzielne rozwiązywanie problemów,

  • rzetelność, systematyczność i terminowość,

Mile widziane

  • znajomość branży e-commerce,

  • znajomości języka angielskiego,

  • uprawnienia do usługowego prowadzanie biur rachunkowych.

To oferujemy

  • pracę w zgranym 6-osobowym doświadczonym zespole Księgowych w jednym z największych ecommerców modowych,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pracę w trybie stacjonarnym + zdalnie,

  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty MultiSport, budżet szkoleniowy, a także atrakcyjne zniżki na nasze produkty, udział w eventach firmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • inicjatywy dobroczynne

AZAGroup jest firmą z branży e-commerce prowadzącą sklepy z obuwiem i odzieżą Born2be, Renee oraz Multu w Polsce i zagranicą.

Podstawą rozwoju naszej firmy jest zmiana. Nasz sukces opiera się na tym, że potrafimy się uczyć i chcemy eksperymentować. Budujemy i sprawdzamy efekty kolejnych projektów. Tworzymy nowe rozwiązania i udoskonalamy istniejące.

Napędem dla naszego rozwoju są otwarci, pełni zapału ludzie. Obecnie AZATeam liczy ponad 200 osób pracujących w działach IT, e-commerce, produktu, marketingu, w logistyce czy Biurze Obsługi Klienta.

Przewiń do profilu firmy