Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 2500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • realizacja polityki rachunkowości oraz sprawozdawczości zgodnie z polskim prawem,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz innych wymaganych prawem sprawozdań i deklaracji,
  • sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat,
  • sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby Zarządu,
  • udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem okresów sprawozdawczych,
  • współpraca z biegłym rewidentem, organami podatkowymi, bankami i innymi instytucjami,
  • nadzór nad przechowywaniem i zabezpieczaniem dokumentacji finansowo-księgowej,
  • nadzór i optymalizacja procesów księgowych.

Aby efektywnie realizować zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego w dużej firmie (powyżej 500 osób),
  • wiedza fachowa z zakresu księgowości i organizacji przedsiębiorstw,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i rzetelność.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • współuczestnictwo we wprowadzaniu nowych rozwiązań wpływających na zwiększenie efektywności funkcjonowania obszaru księgowości.
  • możliwość skorzystania z karty sportowej,
  • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników i ich rodzin.

Ogłoszenie archiwalne