Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Auto Nobile Sp. z. o.o.O firmie

  • Płowiecka 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Auto Nobile Sp. z. o.o.

Płowiecka 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z polityką rachunkowości oraz obowiązującymi przepisami

  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość podatkową, sprawozdawczość GUS, ZUS

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów i danych do analiz finansowych, współpraca z biegłym rewidentem

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

  • Nadzór nad działem kadr

  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości

  • Znajomość programu Symfonia

  • Umiejętność wykorzystywania pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • Odpowiedzialność i terminowość

  • Wysoka kultura osobista i kultura pracy

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki pracy

  • Pakiet zdrowotny

  • Pakiet sportowy

  • Przyjazną atmosferę pracy

Auto Nobile Sp z o.o. - Autoryzowany dealer marki Ford.

Auto Nobile wchodzi w skład grupy dealerskiej Nobile w której skład wchodzą takie marki jak Mercedes, Volvo oraz Ford z salonami sprzedaży w Warszawie, Lublinie oraz Kielcach. Grupa stale wprowadza nowoczesne rozwiązania by dostosować się do potrzeb klientów i wyzwań zmieniającego się otoczenia biznesowego.

Auto Nobile poszukuje kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego.

Już dziś możesz dołączyć do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy