Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Agmet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującym przepisami podatkowymi

  • Organizacja, zarządzanie i wsparcie merytoryczne działu księgowości

  • Sporządzanie deklaracji, zeznań podatkowych (VAT i CIT), sprawozdań GUS i NBP

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych

  • Nadzór nad comiesięcznym finansowo-księgowym zamknięciem ksiąg rachunkowych, oraz prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu informacji i prawidłowej gospodarki finansowej

  • Współpraca z urzędami, bankami oraz organami podatkowymi

Nasze wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego Comarch Optima

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Agmet Sp. z o.o.

Generalny Wykonawca inwestycji budowlanych na terenie całego kraju zatrudni: GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO.

Więcej o nas:

Przewiń do profilu firmy