Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

WMC PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz polityką rachunkowości

  • kontrola prawidłowości transakcji księgowych w spółce i spółkach zależnych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, GUS)

  • sporządzanie rozliczeń, analiz oraz raportów na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych

  • ewidencja i dekretacja dokumentów finansowo księgowych

  • wdrażanie, aktualizowanie i usprawnianie procedur księgowo-podatkowych, optymalizacja procesów księgowych

  • kontrola przestrzegania procedur wewnętrznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego podmiotów prowadzących księgi rachunkowe

  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego

  • dobra organizacja własnej pracy, odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, zaangażowanie i rzetelność.

  • znajomość programów Comarch Optima oraz MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość pracy zdalnej przez część tygodnia

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej