Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

LeasingTeam Professional

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny KsięgowyNumer ref.: 0044441

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem księgowości
  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółek
  • sporządzanie kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (jednostkowych i skonsolidowanych),
  • kontrolę dokumentów księgowych pod kątem zgodności z wymogami formalnymi, ich dekretacja i księgowanie,
  • prowadzenie dokumentacji podatkowej, w tym także przygotowywanie oraz składanie deklaracji podatkowych,
  • sprawozdawczość wewnętrzna na potrzeby Zarządu.
  • reprezentowanie firmy wobec organów podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań na potrzeby podmiotów zewnętrznych,

Oczekiwania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości,
  • bardzo dobra znajomość wszystkich procesów finansowo-księgowych oraz sprawozdawczych w grupach kapitałowych,
  • mile widziane doświadczenie w spółkach giełdowych
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/Zastępcy Głównego Księgowego,
  • doświadczenie we współpracy z Zarządem Spółki
  • doświadczenie w tworzeniu niezbędnych raportów i analiz,
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub rachunkowości,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu podatku VAT, sporządzania deklaracji CIT, US, a także znajomość zagadnień controllingu,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie odpowiedzialność.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne