Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

CodiLime Sp. z o.o.

  • Krańcowa 5, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 5

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kompleksowej obsługi księgowej spółki wg obowiązujących przepisów

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT), reprezentowanie spółki przed organami podatkowymi

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów zarządczych

  • Przygotowywanie raportów dla banków i instytucji zewnętrznych (US, GUS)

  • Koordynowanie procesu zamykania ksiąg rachunkowych

  • Weryfikacja, kontrola i archiwizacja dokumentów firmowych

  • Automatyzacja i zarządzanie obiegiem dokumentów finansowych

  • Wsparcie w procesie optymalizacji procesów księgowych i finansowych

  • Implementacja procedur ograniczających ryzyka walutowe i podatkowe

  • Udział w tworzeniu planów budżetowych

  • Współpraca z audytorami

  • Nadzór nad rozliczaniem podróży służbowych pracowników

  • Zarządzanie małym zespołem księgowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse/księgowość)

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Głównego Księgowego

  • Doskonała znajomość przepisów i zasad podatkowych oraz zagadnień z zakresu rachunkowości

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie procedur bankowych

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i niezawodność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowymi Optima

  • Doświadczenie w organizowaniu wewnętrznych usług księgowych

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju wraz z szybko rozwijającą się firmą z branży IT

  • Udział w rozwoju struktur w księgowości firmy

  • Realny wpływ na kształtowanie procesów finansowych

  • Stymulująca i pełna wyzwań praca z możliwością wdrażania pomysłów i rekomendowania rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • sharing the costs of private medical care

CodiLime jest ekspertem w dziedzinie inżynierii oprogramowania i sieci świadczącym usługi dla największych światowych dostawców sprzętu sieciowego, oprogramowania i usług telekomunikacyjnych. Dla naszych klientów przeprowadzamy proof-of concepts, pomagamy im budować nowe produkty oraz rozwijać istniejące, a także wspieramy ich w budowie złożonych rozwiązań i utrzymaniu ich w środowiskach produkcyjnych. Naszymi klientami są zarówno startupy technologiczne, jak i duzi gracze z różnych branż i lokalizacji geograficznych (USA, Japonia, Izrael, Europa).

Choć nie jesteśmy już startupem - mamy ponad 200 osób na pokładzie i działamy od 2011 roku - zachowaliśmy kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi. Dowiedz się więcej o naszych wartościach: https://codilime.com/careers/

Przewiń do profilu firmy