Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Custom Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Czerska 8/10

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie pracą 5-cio osobowego zespołu księgowego

  • codzienna ścisła współpraca z CFO (w j. angielskim) i działem kontrolingu

  • bliska współpraca z innymi działami w firmie (m.in. produkcją, logistyką, IT)

  • proponowanie rozwiązań dla procesów w księgowości, które wymagają usprawnienia

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych firmy

  • księgowanie i weryfikacja operacji gospodarczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • koordynacja prac związanych z audytem finansowym,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

  • przestrzeganie standardów, zasad i procedur rachunkowości

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowość/finansów,

  • uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości,

  • znajomość języka angielskiego poziom B2/C1 (doświadczenie w pracy w anglojęzycznym środowisku bardzo mile widziane)

  • minimum 6-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie pracy w podobnym środowisku - startupie lub dynamicznie rosnącej firmie

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie CIT, VAT, WHT,

  • chęć szukania obszarów wymagających ulepszeń, proponowanie i wdrażanie rozwiązań

  • chęć bliskiej współpracy z CFO oraz innymi managerami, bycie wsparciem dla biznesu

  • bycie partnerem i mentorem dla zespołu

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i poziomu odpowiedzialności (UoP)

  • dodatkowy dzień wolny w każdym miesiącu

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • masaże w biurze

  • elastyczny czas pracy

  • pracę hybrydową

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • dodatkowy urlop

Szukamy osoby na stanowisko Głównej Księgowej /Głównego Księgowego. Na tym stanowisku będziesz prowadzić zespół oraz będziesz mieć możliwość być realnym wsparciem dla biznesu. Jesteśmy polskim start-upem w branży meblarskiej, który jest od ponad 6 lat na rynku. Nasi klienci sami dobierają parametry mebli, które chcą kupić. Jest to możliwe jest za pomocą konfiguratora dostępnego na naszej stronie tylko.com<http://tylko.com> Sprzedajemy przede wszystkim za granicę, do krajów europejskich. Cała sprzedaż odbywa się przez platformę e-commerce.

Jesteśmy 200 osobowym, międzynarodowym (zlokalizowanym w Warszawie) zespołem specjalistów i specjalistek z różnych dziedzin - projektowania, IT, logistyki, produkcji itd. Bliskie są nam wartości takie jak odpowiedzialność: za siebie, swoją pracę oraz otoczenie (dzisiaj i w przyszłości), szukanie nowych rozwiązań, dawanie dobrego przykładu, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, a co za tym idzie - współpraca oparta na szacunku i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy