Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa/Główny księgowy

Motiva HR

13 00014 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest lokalny dostawca medycznych rozwiązań diagnostycznych na rynku B2C i B2B, o ugruntowanej pozycji.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad gospodarką finansową firmy i ewidencją księgową

  • prowadzenie rachunkowości, wewnętrzna kontrola operacji finansowych

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem merytorycznym i rachunkowym

  • wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z dbałością o terminowość

  • bieżąca analiza budżetu

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań i raportów finansowych według określonych standardów na potrzeby zarządu, banków i instytucji zewnętrznych

  • analizy finansowe pod kątem biznesowym dla zarządu, z uwzględnieniem elementów controlingu finansowego

  • raportowanie do Dyrektora Zarządzającego

  • kierowanie 2 osobowym zespołem księgowym

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – ekonomiczne

  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze finansowo/księgowym na podobnym stanowisku, najchętniej na rynku medycznym (sprzęt medyczny)

  • znajomość przepisów prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • zdolność kompleksowej oceny sytuacji

  • dbałość o szczegóły, poczucie odpowiedzialności

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na rynku medycznym

  • osoba przedsiębiorcza, proaktywna

  • umysł analityczny

Pracodawca oferuje

  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • dużą samodzielność w działaniu

  • atrakcyjne warunki finansowe uwzględniające premię

  • okres próbny: pół roku

  • opieka medyczna EnelMed – dopłata 50%

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej