Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa /Główny Księgowy

IPK Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest ciekawe i dynamicznie działające przedstawicielstwo znanej międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji materiałów wykończeniowych dekoracyjnych dla budownictwa. Aktualnie poszukuje Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki w oparciu o Ustawę o Rachunkowości

  • analiza i kontrola finansów oraz nadzór nad płatnościami

  • prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, JPK)

  • sporządzanie deklaracji związanych z obszarem kadrowo-płacowym (ZUS, PIT4, PEFRON, PPK)

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

  • sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych

  • współpraca z firmą audytorską

  • współpraca z firmą - matką oraz innymi spółkami w ramach międzynarodowej grupy kapitałowej zgodnie z ustalonymi zasadami i standardami raportowania

  • przygotowanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych

  • bieżące monitorowanie zmian w zakresie rachunkowości, podatków i prawa pracy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku gł. księgowego w firmie handlowej lub handlowo-usługowej średniej wielkości o zbliżonej specyfice

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP

  • Dobra robocza znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość programu Symfonia FK i Handel,

  • Certyfikat Głównego Księgowego/ Dyplomowanego Księgowego lub posiadanie uprawnień biegłego rewidenta,

Pracodawca oferuje

Firma oferuje atrakcyjne warunki pracy w przyjaznym środowisku oraz ciekawe możliwości rozwoju zawodowego.

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.

Przewiń do profilu firmy