Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Głowna Księgowa / Główny Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego

  • Zarządzanie podległym zespołem księgowym

  • Nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością ewidencji dokumentów księgowych

  • Nadzór nad comiesięcznym finansowo-księgowym zamknięciem ksiąg rachunkowych, oraz prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Sporządzanie kwartalnego bilansu, rachunku zysków i strat oraz innych raportów zgodnie z wymogami banków, inwestorów, udziałowców

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych oraz skonsolidowanych

  • Przygotowanie materiałów oraz współpraca z audytorem w procesie badania rocznych sprawozdań finansowych: jednostkowego i skonsolidowanego

  • Nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych (CIT, VAT), reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi

  • Przygotowanie raportów oraz współpraca instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP, UM)

  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości oraz wdrożenie i przestrzeganie procedur księgowo-podatkowych

  • Inne zadania księgowo-finansowe według potrzeb

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenia jako Główny Księgowy bądź Zastępca Głównego Księgowego

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: finanse, rachunkowość)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań w procedurach księgowych

  • Terminowość, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doskonałe umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej

  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego poszukiwania rozwiązań

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne pracy własnej i zespołu

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dużym atutem

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Biegła znajomość MS Office programu Symfonia

Pracodawca oferuje

  • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Umowa o pracę

  • Dogodną lokalizację biura

  • Samochód służbowy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą