Oferta pracy

Samodzielna/y Księgowa/y

TALENT FLOW Sp. z o.o.

12 00015 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej dostarczającej unikatowe rozwiązania informatyczne, poszukujemy osoby na stanowisko: Główna Księgowa / Główny Księgowy.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego w grupie kapitałowej;

  • Kształtowanie polityki rachunkowości, poprzez proponowanie rozwiązań, tworzenie i wdrażanie procedur oraz instrukcji;

  • Sporządzanie i zapewnienie poprawności rozliczeń podatkowych, kontrola dokumentów księgowych;

  • Zarządzanie całokształtem sprawozdawczości zewnętrznej (NBP, US, GUS, banki);

  • Optymalizacja procesów księgowych, doradztwo dla Zarządu i jednostek wewnętrznych;

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i obowiązków sprawozdawczych

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz kwartalnych i miesięcznych raportów finansowych

  • Współpraca z jednostkami i podmiotami zewnętrznymi: audytorzy, banki oraz organy podatkowe;

  • Wsparcie procesu prognozowania, budżetowania i analiz rentowności usług.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny;

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe tj. finanse, rachunkowość;

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz księgowych (UoR)

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

  • Zaawansowana znajomość pakietu Office (Word, Outlook, Excel);

  • Znajomość programu RAKS SQL będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność efektywnego zarządzania kilkuosobowym zespołem.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i ambitnym zespole;

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Przewiń do profilu firmy