Oferta pracy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Gerda Hydomat Sp. z o.o.O firmie

  • Łopuszańska 53
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Gerda Hydomat Sp. z o.o.

Łopuszańska 53

Warszawa

Firma z ponad 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie. Jesteśmy producentem części tłoczonych oraz narzędzi do obróbki plastycznej między innymi dla branży motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, budownictwa i przemysłu, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokładnych i aktualnych rejestrów wszystkich transakcji finansowych
  • Wykonywanie działań księgowych na koniec miesiąca
  • Koordynacja zespołu w zakresie powierzonych zadań księgowych w określonych terminach
  • Prowadzenie kontroli wewnętrznej oraz skutecznego systemu i zasad rachunkowości
  • Zapewnienie prawidłowego prowadzenia księgowości i sporządzanie wszystkich deklaracji podatkowych we właściwym czasie
  • Komunikacja z organami podatkowymi, ubezpieczeniowymi, bankowymi itp.
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych raportów zarządczych
  • Zarządzanie procesem archiwizacji dokumentów zgodnie z wymogami prawnymi i procedurami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie rachunkowości / ekonomii / finansów
  • Dobra znajomość przepisów i regulacji podatkowych
  • Znajomość narzędzi biurowych Microsoft
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnych stanowiskach; doświadczenie w produkcji to atut
  • Zorientowanie na wyniki i pozytywny stosunek do wykonywanych obowiązków
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia
  • Pakiet medyczny i sportowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy