Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

B-THINK AUDIT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki PRODUKCYJNEJ zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE)
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Analiza kont pod względem poprawności zapisów księgowych i podatkowych
  • Nadzór nad zespołem
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, KAS, KRS)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Aktywna współpraca z innymi działami i Zarządem

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość programu EXACT
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Znajomość przepisów prawa gospodarczego i podatkowego w UE
  • Doświadczenie w przygotowaniu sprawozdań finansowych, raportów GUS
  • Umiejętności analityczne, samodzielność i uczciwość
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, terminowość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub inna preferowana przez Kandydata forma współpracy
  • Pracę w firmie o bardzo dobrej renomie i stabilnej sytuacji ekonomicznej
  • Dysponowanie kompetentnym zespołem księgowym
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i szkoleń

Ogłoszenie archiwalne