Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa/Główny Księgowy

EonD - Expertise On Demand sp. z o.o.O firmie

  • aleja Jana Chrystiana Szucha 16
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

EonD - Expertise On Demand sp. z o.o.

aleja Jana Chrystiana Szucha 16

Warszawa

EonD to pierwsza sieć ekspercka w regionie CEE. Codziennie wspieramy firmy z sektorów doradztwa strategicznego, bankowości inwestycyjnej, publicznego oraz korporacyjnego w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i inwestycyjnych. W gospodarce opartej na ciągłych zmianach i wysokiej specjalizacji nawet najbardziej rozwinięte organizacje potrzebują zewnętrznego wsparcia eksperckiego. EonD wychodzi naprzeciw potrzebom rynku oferując innowacyjne rozwiązania w zakresie dostarczania ekspertyzy.

Dla naszego 25-osobowego ale szybko rosnącego startupu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Poszukujemy osoby, która z chęcią wesprze szybki rozwój naszej firmy i będzie ściśle współpracować z Zespołem Administracji oraz Zarządem, zapewniając kompleksowe, samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości/finansów
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość regulacji podatkowych i zagadnień księgowych
  • wiedza z zakresu międzynarodowych standardów rachunkowości
  • znajomość programów księgowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych spółki,
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości, MSR/MSSF oraz prawem podatkowym,
  • przygotowanie i składanie deklaracji JPK
  • kalkulacja podatku PIT, CIT i podatku odroczonego oraz innych podatków wynikających
  • z przepisów prawa
  • monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów na potrzeby Zarządu
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • współpraca z działem Administracyjnym oraz Zarządem Spółki
  • wsparcie oraz doradztwo z zakresu podatków i finansów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem Administracyjnym

Szukamy osoby rzetelnej oraz terminowej, myślącej kreatywnie, z energicznym nastawieniem do pracy, zmotywowanej do pracy w dynamicznym środowisku, wymagającym samodzielności, a także proaktywnego podejścia do wykonywanych obowiązków.

Oferujemy:

  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
  • Możliwość pracy w całości lub częściowo zdalnie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Innowacyjne środowisko startupowe
  • Nieformalna atmosfera i przyjazny zespół

Ogłoszenie archiwalne