Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa/Główny księgowy

SYNERGIO S.A.

  • Bobrowiecka 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bobrowiecka 8

Warszawa

Synergio S.A. to nie tylko najwyższa jakość dostarczanych usług, rozwiązań oraz produktów w zakresie energii do domów i przedsiębiorstw na rynku polskim, ale przede wszystkim ludzie.

Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy nieustannie pracują nad wyjątkową relacją z naszymi Klientami.

Stawiamy na jakość i kompetencje , a potwierdzają to najwyższe oceny i polecenia od naszych Klientów na profilach Oferteo lub Google.

Z szacunkiem podchodzimy nie tylko do Pracownika, Klienta ale i do Matki Natury poprzez konkretne, realne działania.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy nowych osób do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i kierowanie działem księgowym w firmie
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (polska ustawa o rachunkowości, KRS)
  • Dekretowanie, weryfikacja i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie, wyliczenia rezerw, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.
  • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją w księgach rachunkowych
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń podatkowych, sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

Czego wymagamy:

  • Wyższego wykształcenia kierunkowego
  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku głównej księgowej
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MC Office
  • Znajomości polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
  • Znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i systematyczność
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Spółce z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę w uczciwej, pro-ekologicznej instytucji
  • "Niekorporacyjną", przyjazną atmosferę
  • Udział w ambitnych projektach
  • Służbowy telefon i komputer

Ogłoszenie archiwalne