Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kuki.pl to międzynarodowa i szybko rozwijająca się grupa finansowa. Spółka jest poza bankową instytucją finansową specjalizującą się w udzielaniu kredytów konsumenckich. Spółka ma ambicje, dostępne zasoby i wiedzę, aby stać się liderem na rynku.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki
    • Przygotowywanie raportów i analiz dla potrzeby Zarządu i centrali Grupy
    • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji (CIT, VAT)
    • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych i rekomendowanie optymalizacji podatkowych
    • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i współpraca z audytorami
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych oraz uzgadnianie obrotów i sald
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, banki)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości
    • Doświadczenie w obsłudze pełnej księgowości spółki
    • Bardzo dobra znajomość standardów rachunkowości zarządczej i prawa podatkowego
    • Praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się systemami klasy ERP, mile widziana znajomość Symfonii
    • Biegła znajomość MS Office, szczególnie MS Excel
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac
    • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w instytucji finansowej lub w obszarze usług

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje aktualne CV używając przycisku „Aplikuj”.

    Termin przesyłania aplikacji upływa 3 listopada. Należy jednak pamiętać, że pierwsze nadesłane aplikacje będą rozpatrywane w pierwszej kolejności i wybór pracownika może być dokonany wcześniej. Nie przegap tej szansy - Aplikuj!

    Skontaktujemy się z osobami, które przeszły do drugiego etapu rekrutacji!

    Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U z 2016 r., poz. 922 z późniejszymi zmianami.”