Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: GKP/2018/OW

    Dla naszego Klienta, firmy z branży Gas&Oil poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie pełnej księgowości spółek należących do Grupy,
    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • Terminowa realizacja dokonywanych operacji księgowych,
    • Przygotowanie deklaracji podatkowych,
    • Współpraca i raportowanie do podmiotów zewnętrznych tj. US, NBP oraz GUS,
    • Bieżące uzgadnianie stanu kont,
    • Odpowiedzialność za przygotowanie raportów i zestawień związanych z zamknięciem miesiąca,
    • Stała współpraca z Zarządem, w tym opracowanie analiz, zestawień i bilansów,
    • Współpraca z innymi działami w firmie;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, etc.),
    • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku zastępcy głównego księgowego lub głównego księgowego w firmie handlowej (mile widziane w branży paliwowej),
    • Znajomość Ustawy o Rachunkowości,
    • Bardzo dobra znajomość tematyki podatkowej (akcyza, transakcje międzynarodowe)
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Znajomość programu ERP Optima będzie dodatkowym atutem,
    • Rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne;

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet Benefitów,
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego,
    • Szkolenia,
    • Możliwość udziału w działaniach CSR prowadzonych przez firmę;
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.