Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa/Główny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka Ecovis System Rewident jest obecna na rynku polskim od 1995 roku. Od 2007 roku należy do międzynarodowej sieci ECOVIS, działającej na rynku usług audytorskich, prawniczych, doradztwa gospodarczego, podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych w wielu krajach w Europie a także w Azji i w USA.

    Firma świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo – płacowej oraz  inwentaryzacji i szkoleń.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych)
    • sporządzanie raportów na potrzeby banków oraz instytucji zewnętrznych
    • przygotowywanie raportów okresowych zgodnie z wymogami klientów
    • przygotowanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP oraz współpraca z odpowiednimi organami w tym zakresie
    • monitorowanie i nadzór nad poprawnością dokumentacji finansowo-księgowej klientów
    • bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych,
    • merytoryczne wsparcie współpracowników w zakresie księgowości oraz przepisów podatkowych
    • zarządzanie zespołem

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości
    • min. 5-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości w tym min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego/Zastępcy Głównego Księgowego
    • praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
    • doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań m.in do GUS i NBP
    • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
    • doświadczenie w obsłudze spółek z branży nieruchomości
    • znajomość systemu finansowo-księgowego klasy ERP, znajomość CDN XL
    • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • biegła obsługa pakietu MS Office
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze
    • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • pakiet opieki medycznej
    • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • dostęp do szkoleń i profesjonalnych publikacji
    • pracę w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informacje o Ecovis System Rewident Sp. z o.o. można znaleźć tutaj www.system-rewident.com.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECOVIS System Rewident Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ECOVIS System Rewident Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.