Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 05.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BLK Trading Sp. z o.o.

    Firma BLK Trading Sp. z o.o. jest firmą handlową obecna od 2015 roku na międzynarodowym rynku
    produktów drewnopochodnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Całościowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki w systemie Optima
    • Księgowanie faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, faktur zakupu, delegacji, prowadzenie rejestru środków trwałych
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
    • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, PIT) oraz statystycznej (GUS)
    • Reprezentowanie Spółki w kontakcie z instytucjami państwowymi (US, ZUS, GUS)
    • Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i sporządzanie deklaracji ZUS
    • Nadzór nad polityką rachunkowości
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych
    • Należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości w firmie handlowej
    • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Comarch ERP Optima
    • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość)
    • Bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości
    • Znajomość zasad rozliczania transakcji w obrocie krajowym i międzynarodowym
    • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
    • Samodzielność, rzetelność, systematyczność, dokładność, umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języków obcych – rosyjski (nie koniecznie)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowie o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Biuro w centrum Warszawy
    • Prywatną opiekę medyczną

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BLK Trading sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest BLK Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BLK Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimsckich 181B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.