Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Comensal Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma COMENSAL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce i na świecie. Od 1992 r. zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu ręcznych narzędzi budowlanych i budujemy swoją pozycję na rynku. Od początku swojego istnienia nie ustajemy w wysiłkach innowacyjnych i rozwijaniu technologii. W ciągu 28 lat stworzyliśmy nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną do potrzeb Klienta produkcję. Nasza firma to zespól ludzi pracujących wspólnie na sukcesy, jej działalność budujemy w oparciu o zaufanie i uczciwość.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg polskich standardów rachunkowości
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,VAT, VAT- UE, WHT. itp) i raportowania do GUS, NBP
  • kontrola poprawności prowadzenia ewidencji księgowych i podatkowych
  • zarządzanie procesami księgowymi w spółce o profilu produkcyjnym
  • współtworzenie i optymalizacja procesów księgowych
  • wdrażanie zmian wpływających na efektywność procesów rozliczeniowych
  • nadzór nad podległym kilkuosobowym zespołem księgowym
  • bieżąca współpraca z zarządem i innymi działami spółki

Wymagania:

  • bardzo dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • minimum 3 lata pracy na stanowisku głównego księgowego lub zastępcy głównego księgowego
  • wyższe wykształcenie ekonomiczne
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia
  • inicjatywa w działaniu oraz proaktywne podejście do zadań
  • zdolności organizacyjne i otwartość na zmiany;
  • umiejętność pracy z zespołem, w tym dbanie o rozwój członków zespołu
  • otwartość na nowe projekty i rozwój zawodowy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy