Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Bamet

Bamet

Krakowska 74

Wielka Wieś (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące i prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, oraz nadzór organizacyjny i merytoryczny nad działem księgowości

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz opracowywanie planu kont zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa,

  • Prowadzenie wszystkich wymaganych przepisami ewidencji księgowych,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych, sporządzanie deklaracji - PIT, VAT, JPK oraz GUS,

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • Obsługa kontroli skarbowych, audytów oraz kontroli pozostałych instytucji finansowych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia),

  • 5 lat doświadczenia w pracy w księgowości w tym 3 lata w firmie produkcyjnej na stanowisku Głównego Księgowego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy produkcyjnej,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z UOR,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz przepisów podatkowych (PIT, VAT, PDOF),

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawansowanym),

  • Znajomość programu enova365

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie produkcyjnym międzynarodowym środowisku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych kwalifikacji

  • Rodzinną atmosferę w środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport