Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

KRONOSPAN POLSKA SP Z O OO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek nieruchomościowych;

  • Nadzór nad prawidłowym księgowaniem operacji;

  • Weryfikacja prawidłowości i poprawności danych niezbędnych do sporządzania kalkulacji, rachunku zysku i strat;

  • Współpraca z kierownictwem Spółek, Centrum Księgowym oraz firmami zewnętrznymi;

  • Przygotowanie miesięcznych raportów Spółek;

  • Kontrola poprawności sporządzonych rejestrów VAT dotyczących zakupów i sprzedaży;

  • Sporządzanie deklaracji VAT;

  • Kontrola i nadzór nad rozliczeniem inwentaryzacji;

  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP;

  • Przygotowanie deklaracji VAT/JPK oraz kalkulacji CIT;

  • Przygotowanie deklaracji podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego;

  • Wsparcie w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych;

  • Nadzór nad terminowością realizacji płatności;

  • Sporządzanie analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Otwartość na długofalową współpracę;

  • Doświadczenie w zakresie pełnej księgowości – warunek konieczny;

  • Doświadczenie w jednoczesnej obsłudze kilku podmiotów;

  • Doświadczenie w księgowości w obszarze środków trwałych;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, a także samodzielność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji będącej liderem w swojej branży;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

  • Wstępne szkolenia i stałe wsparcie podczas wdrażania do pracy;

  • Pełną poufność podczas procesu rekrutacyjnego.

KRONOSPAN POLSKA SP Z O O

●Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ●Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ●Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ●Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ●27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy