Oferta pracy

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k.

Wrocław

Wrocław

Poznaj zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzorowanie i sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych
  • odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń oraz sprawozdań podatkowych
  • kontrola i księgowanie faktur oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółki
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu
  • reprezentowanie Pracodawcy w kontaktach z urzędami skarbowymi oraz organami kontroli skarbowej
  • odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań
  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości
  • zarządzanie pracą całego działu

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej pięć lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • dobra znajomość obowiązujących przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • umiejętność organizacji i zarządzania czasem
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • profesjonalne środowisko pracy
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet pozafinansowych świadczeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy