Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

P.G. GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja, wprowadzanie i księgowanie faktur zakupowych i dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy.

  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych, kwartalnych oraz do GUS.

  • Rozliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych (JPKVAT, VAT-UE, CIT, PIT).

  • Analiza poprawności oraz uzgadnianie kont księgowych.

  • Księgowanie i rozliczanie list płac oraz uzgadnianie rozrachunków z pracownikami i zleceniobiorcami.

  • Bieżąca kontrola finansowo-księgowa.

  • Przygotowywaniem różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych.

  • Współpracą z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi.

  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS.

  • Prowadzeniem płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja.

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

  • Rozliczanie magazynu w cenach ewidencyjnych, rozliczanie produkcji.

  • Rozliczanie faktoringu.

  • Księgowanie leasingu finansowego i operacyjnego.

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów.

  • Wystawianie faktur sprzedażowych.

  • Uzgadnianie sald i obrotów.

  • Księgowanie sprzedaży i uzgadnianie sprzedaży.

  • Uzgadnianie rejestrów VAT oraz przegotowywanie zestawień do deklaracji.

Nasze wymagania

  • Znajomości procesów księgowych związanych z zakresem obowiązków.

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej).

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office.

  • Umiejętności działania w zespole pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.