Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

HAXER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

17 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie sprawozdań jednostkowych oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego,

  • Prowadzenie Ksiąg Spółek w obrębie Grupy,

  • Koordynacja procesu zamknięcia miesiąca, rocznego zamknięcia ksiąg,

  • Przygotowanie skonsolidowanego pakietu w celu raportowania grupowego,

  • Koordynacja audytu zewnętrznego,

  • Przygotowanie i koordynacja deklaracji podatkowych (m.in VAT, CIT) w spółkach,

  • Organizowanie bieżących zadaniach, kontroli i zarządzaniu działem księgowym,

  • Przegląd kont księgowych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi,

  • Implementacja i kontrola przepisów podatkowych w grupie,

  • Aktywny udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych,

  • Kontakt z urzędami (US, GUS, NBP, Banki),

  • Raportowanie GUS, NBP.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego,

  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzkim,

  • Wykształcenie finansowe kierunkowe – preferowane wyższe o specjalizacji rachunkowość, finanse,

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego,

  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,

  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP (preferowany SAP),

  • Znajomość MS Excel,

  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju zawodowego,

  • Pozytywne podejście do pracy, nastawienie na współpracę,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • doświadczenie w Spółce produkcyjnej.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dużej firmie branży FMCG,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus,

  • Auto służbowe.

Nie zmarnuj szansy dołączenia do jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm z sektora FMCG. Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Idealny kandydat to osoba posiadająca kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółki, ceniąca sobie możliwość dzielenia się wiedzą oraz swoimi pomysłami z zespołem.

Czeka Cię niezwykle ekscytujące wyzwanie! Wraz z 6 osobowym zespołem, zlokalizowanym w Ostrzeszowie, weźmiesz odpowiedzialność za obsługę księgową 7 spółek, wchodzących w skład grupy, w których łącznie zatrudnionych jest ponad 1000 osób. Praca w Ostrzeszowie bądź w trybie 2+3 zdalnie z Wrocławia.