Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Bechtle direct Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika działu księgowości,

  • Rzetelne i terminowe prowadzenie pełnej księgowości firmy handlowej

  • Kontrola i bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i przechowywaniem dokumentów księgowych

  • Rozliczanie podatku VAT w zakresie JPK i deklaracji VAT-UE

  • Kalkulacja miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy CIT

  • Przygotowywanie raportów dla GUS, US, NBP, INTRASTAT

  • Rozliczanie operacji bankowych spółki;

  • Zamykanie księgowe miesiąca (PK, listy płac, rezerwy itp.)

  • Udział w przygotowaniu rocznego sprawozdania finansowego spółki

  • Okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu;

  • Monitorowanie zmian w zakresie prawa podatkowego i UoR, w tym współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami w zakresie rozwiązywania bieżących problemów księgowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;

  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B1/B2;

  • Znajomość programu SAP i Navision;

  • Samodzielność, systematyczność, zaangażowanie i pracowitość.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat);

  • Stabilność zatrudnienia;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie handlowej;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia.

Bechtle direct Polska Sp. z o.o.

KIM JESTEŚMY?

Bechtle zaliczana jest do najlepszych firm w branży IT w Europie.

Jesteśmy renomowanym partnerem międzynarodowym dostarczającym przyszłościowe rozwiązania IT.

Z lokalnymi oddziałami i międzynarodową siecią partnerów stanowimy silny zespół ekspertów,pomagając przy tym rozwiązywać najmniejszy problem Naszych klientów.

Dołącz do nas i stań się częścią Naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy