Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna księgowa / Główny księgowy

Kompleksowa Forma Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (pełna księgowość)

  • Udział w tworzeniu oraz realizacja strategii finansowo-księgowej firmy

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kontrolę pod względem księgowym i merytorycznym

  • Zarządzanie oraz nadzór nad zespołem działu księgowego

  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych

  • Całokształt zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek od nieruchomości) oraz raportowania podatkowego

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolach skarbowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów

  • Sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz udział w przygotowywaniu analiz finansowych firmy

  • Opracowywanie procedur i regulacji z zakresu księgowości

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi

  • Obsługa kadr i płac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych poparta co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości (branża nieruchomości będzie dodatkowym atutem)

  • Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu księgowego

  • Inicjowanie i umiejętność wdrażania usprawnień w podległym obszarze w zakresie procesów, systemów i procedur a także świadomość biznesowa połączona z chęcią odpowiadania na potrzeby organizacji

  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Praktyczna znajomość budżetowania, controllingu, kalkulacji kosztu wytworzenia oraz rachunku kosztów

  • Dobra znajomość MS Office / MacOS

  • Predyspozycje osobowe takie jak dokładność, terminowość, uczciwość, samodzielność, cierpliwość

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze we Wrocławiu (praca od poniedziałku do piątku)

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wysokie standardy kultury pracy i wzajemny szacunek

  • Nagrody za dobre pomysły

  • Wolność słowa i otwartość na sugestie

  • Pakiet Benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna Polmed

  • Prywatny pokój biurowy wraz z niezbędnymi narzędziami do pracy (komputer, telefon komórkowy)

Nasza firma działa od 8 lat w branży nieruchomości inwestycyjnych. W zorganizowany sposób zarządzamy pakietem kilkuset nieruchomości w czterech miastach w Polsce. Zajmujemy się szeroko rozumianym procesem zarządzanie najmem, na który składają się obsługa najemców, analiza przepływów oraz rozliczanie mediów.

Jesteśmy uśmiechniętym zespołem, który prężnie się rozwija oraz szuka nowych wyzwań. Zespół tworzy grono specjalistów, co daje możliwość rozwoju posiadanych już umiejętności oraz zdobycia nowego, praktycznego doświadczenia.

Przewiń do profilu firmy