Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A.

  • Grabiszyńska 281, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grabiszyńska 281

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości, deklaracji podatkowych (VAT) i GUS

  • Bieżąca kontrola zgodności i kompletności dokumentów finansowych

  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów finansowych w firmie

  • Bieżąca współpraca z organami podatkowymi, instytucjami ubezpieczeniowymi, bankami i audytorami

  • Wykonywanie procedur związanych z zamknięciem miesiąca, roku z uwzględnieniem spółek powiązanych

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie

  • Praca w programie księgowym Symphonia ERP

  • Nadzorowanie wszystkich procesów księgowych w firmie

  • Komunikacja ze spółkami powiązanymi dotycząca dokumentacji finansowej, uzgadnianie sald, wyjaśnianie niezgodności i podejmowanie działań naprawczych w sytuacji konieczności

  • Rozliczanie kosztów produkcji

  • Nadzór nad ewidencją środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych

  • Nadzór nad prowadzeniem rozliczeń w zakresie wynagrodzeń, świadczeń i podatków pracowników

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie na stanowisku Głównej lub Samodzielnej Księgowej / Księgowego

  • Gruntowna znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych

  • Znajomość programu księgowego Sage Symphonia

  • Biegła obsługa komputera, a w szczególności pakietu MS Office

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu księgowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę

  • Pakiet szkoleń

  • Kwartalny system premiowania

  • Nagrody za dobre pomysły

  • Parking

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

FAT, Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A., członek belgijskiej grupy HACO jest liderem wśród producentów tokarek konwencjonalnych i sterowanych numerycznie w Polsce. Grupa HACO jest jednym z największych producentów maszyn do obróbki metali w Europie i ważnym producentem maszyn do obróbki drewna. W skład grupy HACO wchodzi wiele zakładów produkcyjnych, w większości usytuowanych w Europie Zachodniej a także liczne biura sprzedaży na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy