Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

NORTH MEDICAL HOLDING sp. z o.o. MEDICAL FINANCE SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.

Dworcowa 11B

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad działem księgowym

  • Realizacja zadań związanych z księgowaniami i weryfikacją poprawności dokumentów

  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań

  • Ewidencjonowanie transakcji i operacji księgowych w systemie księgowym (m. in. księgowanie sprzedaży, wyciągów bankowych, operacji kasowych, faktur zakupowych i kosztowych)

  • Usprawnianie istniejących procesów we współpracy z pozostałym personelem księgowym

  • Sporządzanie deklaracji JPK, VAT, CIT, PIT

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej i dotyczącej umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac oraz deklaracji ZUS

  • Kontakt z urzędami, klientami, instytucjami współpracującymi

  • Raportowanie do zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)

  • Doświadczenie w pracy w księgowości lub w pionie finansowym

  • Doświadczenie w obsłudze spółek komandytowych

  • Znajomość prawa podatkowego i ustawy rachunkowości oraz prawa pracy i zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym

  • Znajomość zagadnień związanych z kadrami i płacami

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególność MS Excel i MS Word

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie

  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • Interesujące wyzwania

  • Stabilny system wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Dodatkowe narzędzia pracy

  • Umowę B2B

O nas

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 13 miastach w Polsce.