Oferta pracy

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Klient Pracuj.pl

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego, ustawą o rachunkowości oraz MSR/MSSF

  • sporządzanie deklaracji oraz nadzorowanie rozliczeń podatkowych (m.in.. VAT, CIT, PIT, PFRON), sprawozdawczości GUS

  • przygotowywanie raportów oraz sprawozdań finansowych, w tym w ramach sprawozdawczości skonsolidowanej (Grupa Kapitałowa)

  • wycenę kontraktów zgodnie z MSR/MSSF

  • ciągłe doskonalenie procesów finansowych

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • efektywną współpracę z innymi jednostkami organizacyjnymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie finansów i rachunkowości

  • doświadczenie zawodowe min. 5 lat, w tym na stanowisku kierowniczym min. 3 lata

  • znajomość prawa bilansowego, przepisów podatkowych i unormowań MSR/MSSF

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

  • umiejętność pracy zespołowej oraz zdolności interpersonalne

  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • system benefitów,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie nauki (studia, kursy, szkolenia),

  • przyjazną atmosferę pracy.