Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna Księgowa / Główny Księgowy

BCF Software Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP itp.),

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi - przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne

  • Kontrola dokumentów księgowych oraz nadzór nad ich obiegiem

  • Przeprowadzenie audytu ksiąg rachunkowych i ich zgodności z obowiązującymi przepisami rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego

  • Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo – podatkowe

  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych

  • Zdefiniowanie i koordynowanie działań korygujących, rekomendacje i nadawanie odpowiednich kierunków usprawniających pracę działu księgowości

  • Wsparcie osób decyzyjnych w implementacji i usprawnianiu lokalnie procesów finansowych

  • Pomoc w budowie strategii podatkowej

  • Wspieranie strategicznych decyzji, analiza ryzyk podatkowych, rekomendowanie zmian

Nasze wymagania

  • 7 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, na podobnym (samodzielnym stanowisku)

  • Bardzo dobra znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KP itd.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Zaangażowanie, terminowość, odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia, otwartość w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Mile widziane

  • Znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w systemie hybrydowym w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu

  • Realne możliwości rozwoju (bez szklanego sufitu!)

  • Pracę w nowoczesnej strukturze organizacyjnej

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Dofinansowanie opieki medycznej oraz karty MultiSport

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy głównej księgowej, która zbuduje dział księgowości w ramach Spółki i jej grupy.

Przewiń do profilu firmy